کرمان، میزبان نخستین جشنواره تولیدات روابط‌‌ عمومی‌ها و رسانه‌های کشور


نخستین جشنواره تولیدات روابط‌‌ عمومی‌ها و رسانه‌های کشور در حوزه روایت پیشرفت و تبیین دستاوردهای دولت مردمی به میزبانی استان کرمان برگزار می‌شود. 

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، فراخوان و پوستر نخستین جشنواره تولیدات روابط‌‌ عمومی‌ها و رسانه‌های کشور، 25 خرداد ماه و همزمان با برگزاری همایش ” روایتگران پیشرفت ” در استان کرمان رونمایی خواهد شد. 

این جشنواره ویژه رسانه‌ها از جمله روابط عمومی‌های سراسر کشور خواهد بود و روایت پیشرفت ( تبیین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران و دولت مردمی ) و تحقق شعار سال « مهار تورم، رشد تولید» به عنوان دو محور این جشنواره تعیین شده‌اند.

همگرایی در بین روابط‌عمومی‌ها و رسانه‌ها برای تبیین دستاوردها و خدمات نظام جمهوری اسلامی به مردم، روایت پیشرفت دستاوردها و موفقیت‌های نظام جمهوری اسلامی در دولت مردمی و اقناع افکار عمومی، ترویج گفتمان روایت پیشرفت و ایران قوی، اشتراک تجربه‌ها، تعمیق ارتباطات، شناسایی توانمندی‌ها و ارتقای روابط‌عمومی‌ها و رسانه‌ها، رقابت سالم بین رسانه‌ها و معرفی روابط‌عمومی‌ها و رسانه‌های برتر، مرجعیت روابط‌عمومی‌ها و رسانه‌ها در اطلاع رسانی و روایت اول، اهداف نخستین جشنواره سالانه روابط عمومی‌های کشور است.

بخش‌های جشنواره شامل خبر خوب، کلیپ، تیزر، مستند و فیلم کوتاه، پژوهش و تحلیل محتوا، یادداشت و مقاله، پوستر و فتوتیتر، انیمیشن و موشن‌گرافی، سرود و پادکست، پویش‌های اجتماعی و ویژه‌نامه است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *