رونمایی از نخستین جشنواره تولیدات روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها


در اولین همایش ملی “روایتگران پیشرفت” با حضور سخنگو و دبیر هیأت دولت از جشنواره تولیدات روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها رونمایی شد.


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، نخستین جشنواره تولیدات روابط‌‌ عمومی‌ها و رسانه‌های کشور در حوزه روایت پیشرفت و تبیین دستاوردهای دولت مردمی به میزبانی استان کرمان برگزار می‌شود.
این جشنواره ویژه رسانه‌ها از جمله روابط عمومی‌های سراسر کشور خواهد بود و روایت پیشرفت ( تبیین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران و دولت مردمی ) و تحقق شعار سال « مهار تورم، رشد تولید» به عنوان محورهای این جشنواره تعیین شده‌ است.
همگرایی در بین روابط‌عمومی‌ها و رسانه‌ها برای تبیین دستاوردها و خدمات نظام جمهوری اسلامی به مردم، روایت پیشرفت دستاوردها و موفقیت‌های نظام جمهوری اسلامی در دولت مردمی و اقناع افکار عمومی، ترویج گفتمان روایت پیشرفت و ایران قوی، اشتراک تجربه‌ها، تعمیق ارتباطات، شناسایی توانمندی‌ها و ارتقای روابط‌عمومی‌ها و رسانه‌ها، رقابت سالم بین رسانه‌ها و معرفی روابط‌عمومی‌ها و رسانه‌های برتر، مرجعیت روابط‌عمومی‌ها و رسانه‌ها در اطلاع‌رسانی و روایت اول، اهداف این جشنواره کشوری است.
بخش‌های جشنواره شامل خبر خوب، کلیپ، تیزر، مستند و فیلم کوتاه، پژوهش و تحلیل محتوا، یادداشت و مقاله، پوستر و فتوتیتر، انیمیشن و موشن‌گرافی، سرود و پادکست، پویش‌های اجتماعی است.
بخش ویژه جشنواره به مردم اختصاص داده شده و کلیه شهروندان در جای جای ایران اسلامی می‌توانند با روایت‌های خود از پیشرفت‌های نظام جمهوری ایران در این جشنواره شرکت کنند.
ارسال کلیه آثار به دبیرخانه نخستین جشنواره تولیدات روابط عمومی و رسانه‌ها در کرمان از طریق وبگاه www.prpishraft.ir امکان‌پذیر است.
آیین اختتامیه جشنواره و معرفی برگزیدگان شهریور ماه ۱۴۰۲ و در هفته دولت انجام می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *