معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کرمان:
روایتگری‌ها را باید هوشمندانه و هنرمندانه داشته باشیم


معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کرمان گفت: حق مردم است واقعیت‌ها را بدانند و روایتگری‌ها را باید هوشمندانه و هنرمندانه داشته باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، علی بیگ‌زاده شامگاه 11 شهریور ماه در مراسم اختتامیه نمایشگاه “روایت پیشرفت” گفت: برای بازگویی خدمات دولت به مردم، در هفته دولت امسال کار متفاوتی صورت گرفت، ضمن اینکه بحث روایت پیشرفت در دولت سیزدهم در راستای جهاد تبیین از استان کرمان آغاز شد.
وی افزود: این اقدام در راستای جامه عمل پوشاندن به فرمایش مقام معظم رهبری در زمینه جهاد تبیین آغاز شده و حق مردم است واقعیت‌ها را بدانند و باید کارها در حوزه فرهنگ، هنر و روایتگری به تعبیر رهبر معظم انقلاب، هوشمندانه و هنرمندانه اتفاق بیفتد.
بیگ‌زاده با اشاره به ویژه برنامه “روایت امنیت”، یاد شهدای امنیت را گرامیداشت و گفت: تیم تروریستی اخیرا که قصد بمب‌گذاری داشت و جان هم استانی‌های ما را تهدید می‌کرد به همت نیروهای امنیتی دستگیر شد.
وی افزود: وقتی از شهید حاج قاسم سلیمانی و مدافعان حرم نام می‌بریم، اگر جهاد تبیین به درستی صورت نگیرد، جایگاه این شهدای والامقام را به خوبی نخواهیم فهمید.
بیگ‌زاده ادامه داد: اگر حاج قاسم و مدافعان حرم نبودند، ما باید در مرز کشورمان با دو کشوری که داعش بر آنها حاکم می‌شد، امروز می‌جنگیدیم. روایت پیشرفت و جهاد تبیین انجام می‌شود تا بدانیم این شهیدان بزرگ نگذاشتند تاریخ یک بار دیگر تکرار شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کرمان با اشاره به اربعین حسینی اظهار کرد: اگر روزی اهل‌بیت امام حسین علیه‌السلام به اسارت دشمن درآمدند، نسل حاضر و حاج قاسم سلیمانی و مدافعان حرم نگذاشتند قبور مطهر ائمه علیهم السلام به دست پدیده شوم داعش بیفتد و بدین جهت نیاز داریم جهاد تبیین و روشنگری صورت بگیرد.
وی اظهار کرد: اینکه یک گروه 17 هزار جوان ما را در این کشور ترور کرده و امروز داعیه نجات ملت ایران را دارد، اگر جهاد تبیین صورت نگیرد، متوجه نمی‌شویم اینها چه افرادی هستند.
بیگ‌زاده گفت: در هفته دولت امسال بخشی از خدمات دولت در قالب‌های مختلف و جلسات گوناگون در سراسر استان بیان شد و در سطح استان کرمان 1123 پروژه با اعتباری بالغ بر 27 هزار و 500 میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی شد.
وی با اشاره به اینکه استان کرمان سال گذشته رتبه نخست جذب سرمایه‌گذاری خارجی را کسب کرده است، افزود: این نشان می‌دهد استان کرمان بستر امن سرمایه‌گذاری است و به همت نیروهای نظامی، امنیتی، انتظامی، بسیجیان و … سرمایه‌گذاران با خیال راحت می‌توانند سرمایه‌گذاری انجام بدهند.
معاون استاندار کرمان با اشاره به اینکه در سال گذشته 65 هزار فرصت شغلی جدید در استان ایجاد شده، عنوان کرد: در حوزه بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، آموزش عالی، توسعه راه‌ها و واحدهای تولیدی و خدماتی نیز در دولت سیزدهم اقدامات ارزشمندی در سراسر استان کرمان صورت گرفته است.
وی با اشاره به اینکه روایتگری در اطلاع‎رسانی تاثیر به سزایی دارد، گفت: باید روایت پیشرفت برای بازگو کردن خدماتف هوشمندانه و هنرمندانه ادامه یابد و ما مسئولان و مدیران هیچ شانی جز خدمتگزاری به مردم نداریم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *