تنوع ظرفیت‌های اعجاب‌آور کرمان دلیلی بر آغاز روایتگری پیشرفت از این استان است


رئیس بسیج رسانه کشور، تنوع گردشگری و ظرفیت‌های اعجاب‌آوری که خوب تبیین نشده را دلیلی بر آغاز اردوی روایتگران پیشرفت از استان کرمان دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، مرتضی کارآموزیان، پنجشنبه ۲۵ خرداد در اولین همایش ملی روایتگران پیشرفت در محل سالن همایش‌های استانداری کرمان با اشاره به حضور ۱۵۰ نفر از اهالی رسانه کشور، خارجی و استانی طی یک اردوی سه روزه، افزود: از این تعداد نزدیک ۲۰ نفر از رسانه‌های خارجی هستند.
وی با بیان اینکه اردوی راویان پیشرفت به چند دلیل از استان کرمان آغاز شد، افزود: اولین دلیل اینکه اینجا استان سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است. 
رئیس بسیج رسانه کشور، تنوع گردشگری و ظرفیت‌های اعجاب‌آوری که خوب تبیین نشده را دلیل دیگری بر آغاز این اردو از استان کرمان دانست و افزود: دلیل دیگر اینکه خواستیم از جایی شروع کنیم که رغبت و انگیزه وجود دارد، زیرا استان کرمان ظرفیت رسانه‌ای خیلی خوبی دارد. 
کارآموزیان با اشاره به حضور رسانه‌های مدعو در چهار شهرستان طی سه روز و بازدید از صنایع و کارخانجات استان اظهار کرد: براساس آخرین پایشی که صبح امروز انجام شد نزدیک 2 هزار هشتگ روایت پیشرفت گذاشته شده است.
وی جهاد تبیین و امیدآفرینی را دو مطالبه مقام معظم رهبری از رسانه‌ها دانست و گفت: در جشنواره “دیده بان” قرار است، علاوه بر حضور در مکان‌هایی که پیشرفت نظام واقع شده، سه راهبرد اصلی را دنبال کنیم. 
رئیس بسیج رسانه استان کرمان این راهبردها را شامل روایتگری با رویکرد امید آفرینی و نشاط، مطالبه‌گری برای رفع مشکلات و مرجعیت رسانه‌ای دانست و متذکر شد: برای بازگشت اعتماد مردم به رسانه‌ها باید مطالبه‌گری مردم را دنبال کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *